• Divínsky Boyard - podporte nás

    a my Vás budeme prezentovať po našom boku

minulý rok DIVÍNSKY BOYARD podporili organizácie, podnikatelia a ľudia, ktorí mu verili.

všetkým patrí naše ÚPRIMNÉ POĎAKOVANIE

Podporte nás svojimi 2% z dane

Milí priatelia, kamaráti, sympatizanti a partneri DIVÍNSKEHO BOYARDU!

Jednou z možností pre Vás, ako podporiť organizáciu súťaže pre deti s názvom DIVÍNSKY BOYARD okrem Vašich pochvalných a uznanie prinášajúcich slov a naklikaných likeov na rôznych sociálnych sieťach, či reklamnej spolupráce s podnikateľskými subjektami a organizáciami, je i možnosť poskytnúť nášmu občianskemu združeniu JASIV, ktoré je organizátorom tejto súťaže, 2 % z Vašich daní.

Podrobnejšie informácie a postup „ako na to“, či už ste fyzická osoba – zamestnanec, fyzická osoba – podnikateľ, alebo zastupujete právnickú osobu – podnikateľa, sa dočítate na podstránke venovanej tejto možnosti podpory súťaže DIVÍNSKY BOYARD.

Vopred ĎAKUJEME PEKNE za Vašu podporu. 

Reklamná spolupráca

Vážení obchodní, marketingoví, produktoví, mediálni, ale i organizační a obchodní partneri,
milí naši súčasní, ale i budúci podporovatelia!

Sme Vám nesmierne vďační za akúkoľvek formu podpory, ktorú nám poskytujete. Uvedomujeme si, že v dnešnej dobe sa väčšina podnikateľských subjektov orientuje hlavne na vlastné ciele a tvorbu zisku. A práve mnohí z Vás ste sa vďaka svojej podnikateľskej úspešnosti, alebo možno len vďaka tomu, že Vás DIVÍNSKY BOYARD zaujal, rozhodli jeho organizáciu podporiť.

Ako prejav vďaky sme schopní a ochotní Vás a Vaše obchodné značky prezentovať viacerými spôsobmi pred, počas a samozrejme i po organizácii súťaže DIVÍNSKY BOYARD.

Sme radi a vážime si to, že stojíte pri DIVÍNSKOM BOYARDE!